Merkez Etimesgut-Eryaman, Şube: Şaşmaz Sanayisi Sitesi, Şube2: İvedik Sanayi Sitesi ANKARA
0551 095 14 18
info@simsekotocekici.com

Hakkımızda

Firma olarak hakkımızda, kurulduğumuz günden bu zamana dek insanların yolda kalma öykülerini her zaman başarılı bir şekilde mutlu sona kavuşturduk. Çünkü bizler biliyoruz ki; müşterilerimizin yolda  herhangi bir nedenden dolayı kalmaları sonucunda bizim onlara yardımcı olmamız, işimizin en temel yapı taşıdır. Bu bilinçle hareket etmekteyiz ve bunun sonucu olarak, çözüme kavuşturduğumuz her projede müşterilerin mutluluğu ve bize olan güveni artış göstermektedir.

Farkımız

Hakkımızda; 30 yıldır yol yardım ve oto kurtarma hizmeti içerisinde yer almaktan ve siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan büyük onur duyuyoruz. Yılların verdiği tecrübe ve profesyonel çalışanlarımızın emekleri birleşince, ortaya başarılı projeler ve kurtarılmış birçok hayat çıkmaktadır. Yaptığımız her işe büyük bir titizlikle yaklaşmaktayız ve insanların zor zamanlarında ulaşabilecekleri bir konumda olmaya özen göstermekteyiz.

Neden Biz?

Ankara merkez ve birçok ilçesinde 30 yılı aşkın bir süredir profesyonel bir şekilde oto kurtarma, yol yardım ve çekici hizmetleri sunuyoruz. Bizler firma olarak yaptığımız her işte dürüstlük ve kaliteyi ön plana aldığımız için müşterilerimizden de bu konu üzerinde önemle durarak karar vermelerini bekleriz. Yapılacak her yol yardım hizmetinde profesyonel bir yaklaşımın olması gerekir. Çalışanların koordineli bir şekilde birbirleriyle iletişimi, hızlı çalışması ve güler yüzlü hizmet anlayışı içerisinde olması bizim çalıştığımız sektörde oldukça önemli bir konudur. Bu maddeleri prensip haline getirdik ve tüm çalışmalarımızla prensiplerimizden ödün vermeden başarılı bir şekilde yolumuza devam ettik.

Profesyonel Ve Dinamik Ekip

Kuruluş amacımız; insanlara yolda kaldıkları anda hızlı ve kaliteli bir şekilde hizmet sunabilmektir. Bu amaçla yıllardır gece gündüz demeden büyük fedakarlıklarla çalışıyoruz. Ekip arkadaşlarımızla birlikte gösterdiğimiz bu başarılı performanslar sonucunda, müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen çekici firması olma konumumuzu koruyacağımıza inanıyoruz. Başarılı projelerin ancak bir ekip ruhu ile birlikte çalışmaktan doğacağını çok iyi biliyoruz. Birlikte çalıştığımız personellerin çekici sektöründe çeşitli eğitim ve sertifikasyon çalışmalarını destekliyoruz. Bu sayede daha profesyonel hizmet sunacağımızdan ve siz değerli müşterilerimize daha faydalı olacağımızdan eminiz. Kendini sürekli güncel tutan, genç ve dinamik çalışanlarımız, her zaman sizlere yardımcı olabilmek adına performans göstermektedir. Bu sayede sizler de gönül rahatlığıyla, yolda kalma sorunları yaşadığınız her anda, 7/24 ulaşım sağlayabileceğiniz firmamızı tercih edebilirsiniz.

7/24 Sürekli Yol Yardım

Tüm yol yardım hizmetlerinde en son model çekici araçlarımızla müşterilerimiz bizimle iletişime geçtikleri andan itibaren hareket ediyoruz. Çalıştığımız sektörde hızlı ve pratik olmak son derece önemli bir unsur olduğundan dolayı çalışanlarımızla bir ekip ruhu içinde hareket etmek zorundayız. Müşterilerimizin bize ihtiyaç duydukları her anda onlara 7/24 hizmet verebilmek adına donanımlı ve akılcı bir şekilde probleme yaklaşmak, bizim için son derece önemlidir. Bu yüzden müşteri temsilcilerimizle birlikte bize ulaşan tüm yardım çağrılarını kısa sürede değerlendirdikten sonra harekete geçiyoruz. Yardıma ihtiyacı olan müşterilerimize çekici hizmeti götürebilmek adına ivedi bir şekilde çalışanlarımızla birlikte profesyonel bir performans gösteriyoruz. Bu sayede yolda zor durumda kalan müşterilerimizi mağdur etmeden yol yardım hizmeti sağlamış oluyoruz. Ortaya çıkardığımız kaliteli işlerin neticesinde insanların bize olumlu geri dönüş yapmaları, işimize olan saygımızı daha da arttırmaktadır.

Firmamız Hakkında

Firma olarak bizlere 0551 095 14 18 numaralı telefonumuzdan ya da direkt web sitemizden müşteri destek hattımız aracılığıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Profesyonel çalışma arkadaşlarımızla sizlere destek olmaktan büyük onur duyarız. Aklınıza takılan her türlü soru ve sorunda yine iletişim adreslerimizi kullanarak destek alabilirsiniz. Sizlere güler yüzlü hizmet anlayışımızla yardımcı olacağımızdan kuşkunuz olmasın.

Vizyonumuz

İnovatif çalışmalarımızın sonucunda kaliteli ve hızlı performans gösteren ekip arkadaşlarımızla birlikte, dokunduğumuz hayatları katbekat artırarak tüm Türkiye çapında en çok tercih edilen çekici firması olmak ve iş hacmimizi ilerleyen yıllarda katlanarak arttırmak en temel amaçlarımız arasındadır. Bu gayemizi tüm dinamik ruhumuzla bilinçli bir şekilde çalışmalarımızda göstererek müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizin içeriğine almaktayız. Daha çok kaliteli işler yapmak ve geçmiş zamanlarda başarılı projeler ortaya çıkarmak bizim ilerde yapacağımız işler için referans niteliği taşımaktadır. Bu bilinçle hareket ettiğimizden dolayı ekip ruhu, dürüstlük ve güvenilirlik bizim için son derece önemlidir.

Misyonumuz

Çekici sektöründe yaklaşık 30 yıldır faaliyet gösteren firmamız kuruluş aşamasında küçük bir şirket olmasına rağmen kısa sürede büyük yollar kat ederek şimdiki yol yardım ve oto kurtarma alanında önemli bir pozisyona gelmeyi başarmıştır. Bu başarımızda hiç şüphesiz insanlara kaliteli ve hızlı hizmet sunma anlayışımız yer almaktadır. İlerleyen zamanlarda da bu anlayışımızdan vazgeçmeyerek tüm Türkiye’de çekici sektörüne yeni bir soluk getirmek temel amaçlarımız arasındadır. Dürüst ve güvenilir hizmet sunmak ve bunun karşılığında da güler yüzlü müşteriler kazanmak için profesyonel çalışanlarımızla birlikte var gücümüzle çalışmaktayız. Bu çalışmalarımız da daha sonrasında bizlere başarılarla dolu bir iş hayatı olarak dönmektedir. Kaliteli, güvenilir ve dürüst bir hizmet anlayışımız her daim devam edecektir.

Hemen Arayın
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/simsekotocekici/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420