Merkez Etimesgut-Eryaman, Şube: Şaşmaz Sanayisi Sitesi, Şube2: İvedik Sanayi Sitesi ANKARA
0551 095 14 18
info@simsekotocekici.com

ŞEHİRLER ARASI OTO ÇEKİCİ

Ankara’dan aracınızı başka bir şehire götürmenin en kolay yolu çoklu çekici ile taşıtmaktır. Çoklu araç taşıma ile aracınızı daha uygun fiyatlara istediğiniz şehre gönderebilir ya da getirtebilirsiniz.

Aracın yolda kalması, araç sahiplerinin sık sık karşılaştığı sorunların başında gelir. Bu gibi durumlarda arızalanan aracın hem trafiğin akışını engellememesi hem de araç sahibini mağdur durumda bırakmaması için kaliteli çekici firması tarafından çekilmesi gerekir.

Şimşek Çekici olarak Ankara’da yolda kalan tüm araçlar için çekici hizmeti vermekteyiz. Bizler motosiklet, kamyon, kamyonet veya otomobil fark etmeksizin tüm araç türlerini anında çekerek başka adrese ulaştırmaktayız. Yolda kalan aracının adresi neresi olursa olsun hemen bizlere ulaşabilir ve uzman ekiplerimizden ekonomik fiyatlarla yardım alabilirsin. Personellerimiz verdiğin adrese hızlıca ekip gönderir ve zaman kaybetmeni engelleyerek mağduriyetine son verir.

Hemen Arayın
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/simsekotocekici/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420